žinios

Alkozeron šeitĪpaša cena !!!. Noklikšķiniet un redzēt !!!

2019. gadā uzņēmuma peļņa bija 3845 tūkst. Ģenerāldirektors sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Agromaks” Gorbatov Sergejs. Pamatdarbība ir vairumtirdzniecība lauksaimniecības un mežsaimniecības mašīnu, iekārtu un to piederumu, ieskaitot traktorus. Fosfors – stimulē augu augšanu, palielina produktivitāti lauksaimniecības un dārzkopības kultūrām, olbaltumvielu saturu sēklas. Alkozeron ir ļoti efektīvs līdzeklis, ar kura pārvalda, lai paātrinātu augšanu kultūrām.


Pamatdarbība ir “pārējā vairumtirdzniecība” papildu pasākumi 21 gab. LIMITED LIABILITY COMPANY “Alkozeron” ir reģistrētā kapitāla apmērā RUB.


Alkozeron

zeme mums ir ļoti slikta akmeņains, un ražas vienmēr bija pazemīgs. Bet tikai pagājušajā gadā, kad mēs mēģinājām to mēslojumu. Organizācija SIA “Alkozeron” ierakstīts

21. jūlijs 2005 un atrodas adrešu Maskavas ielā MAGISTRALNAYA 3-I, D.


galvenais uzdevums augsnes apstrādei – mehāniska tīrumi, lai sagatavotu labvēlīgus apstākļus stādīšanai, un nodrošināt veiksmīgu dīgtspēju. Galīgais mērķis – augstu ražu. Pielietošanas rezultāts Apstrāde – likvidēšana nezāļu un dažādu kaitēkļu, saglabāšanai un uzkrāšanās mitrumu augsnē

.

Visi pircēji bija apmierināti ar to, kā rezultātā atlaide un iegādāto transportlīdzekļu kvalitāti. Mans kaimiņš redzēja mani mēslojums kopt zemi un lūdza šķiršanos vai ne, viss, kas ir rakstīts par to?


Šī novatoriskā attīstība iekšzemes agronomiem var panākt lielāku peļņu, bez nepieciešamības ķīmiskajiem mēslošanas līdzekļiem. Līdzekļi aktīvi izmanto kā ēsmu, tas tiek izmantots arī mērcēšanas sēklas. Šo bio-mēslojums ir ideāls smidzināšanas un laistīšanai, mēslot tos Zemenes lai tas sāka nest augļus.


Īpaša cena !!!. Noklikšķiniet un redzēt !!!

Ir liels pieprasījums starp lielām saimniecībām, uzņēmumiem un holdingov.Udobrenie Excellent! Viss, ka fotogrāfijas tiek audzēti, izmantojot to pašu. Nekad izrādījās, lai sasniegtu šo peļņu.


Uzņēmuma karte ir pieejama no reģistra licencēto organizācijas darbībām. Tabula ir balstīta uz datiem no reģistra.


  • Bet tikai pagājušajā gadā, kad mēs mēģinājām šo mēslojumu.
  • Ir liels pieprasījums starp lielajām saimniecībām, uzņēmumiem un holdingov.Udobrenie lieliski!
  • zeme mums ļoti slikti akmeņu, un ražas vienmēr bija pazemīgs.
  • Pirms tam nekad izrādījās, lai sasniegtu šo peļņu.
  • Visas fotogrāfijas audzēti ar tā lietošanu.

Dibinātāji SIA “Alkozeron”

Harvester ACROS 580, 305 VERSATILE vilcējs un piekabe miglotājs versatile 305 PS-850 ieņēma centrālo vietu ekspozīcijā “BelgorodAgro 2014”. Pie stendā “Agromaks” vadītāji lauksaimniecības uzņēmumos Belgorod reģiona saņēmusi informāciju ne tikai par sniegto lauksaimniecības tehnikas, bet arī par visu līnijas tehnoloģija Rostseļmaš. Tradicionāli tā ir iegūta no pasaules vadošajiem ražotājiem Lauksaimniecības mašīnu un iekārtu, kuras ir iesniegušas savus lauksaimniekus un kaimiņu reģionus savu modernu attīstību. Tātad, vienkārši ROSTSELMASH kopā ar savu oficiālo izplatītāju šajā Belgorod reģionā SIA “Agromaks” prezentēja uzreiz trīs modernās lauksaimniecības tehnoloģiju modelim.


Atsauksmes Uzņēmuma Agromaks

Nav brīnums priobrela.Rol ķīmija palielinot produktivitāti lauksaimniecības kulturAgromaks – bio-mēslojumu, kas ir patentēta, ir sertificēta, pārbaudīti un atkārtoti pārbaudīta. Tiek izmantots ne tikai personisko viensētās.


es gribu teikt, ka tas ir patiešām laba lieta, ne celt kaitējumu veselībai. Es izmantot aktivators vairāk nekā viena, un visu laiku man ir lielu atdevi un nav kukaiņu nav kaitīga. Es noteikti ieteiktu izmantot mēslojumu,

un jūsu kultūra būs labi aizsargāti no sala un kaitēkļiem. mēslojums ar lielu skaitu mikroelementu, Nopirkt Ufā agromaks mēslojuma, minerālmēslu meistars. Uzņēmums “Listerra” piedāvā šķidru kompleksais mēslojums ar mikroelementu helatētas formā pašu ražotu lapotnes pieteikumu kultūrām.


riskus un uzticamība uzņēmuma

organizācijas piešķirts INN, OGRN, OKPO. Kā jūs zināt, tas attiecas uz Apvienot un lopbarības līniju ROSTSELMASH. Saskaņā ar programmas ražotāja nodrošina lauksaimniekiem atlaidi 15% apmērā izgatavojamo iekārtu, un valdība subsidē atlaidi. divu gadu laikā tās darbības laikā programma ir ieguvusi lielu popularitāti starp lauksaimniekiem Belgorod. Tikai 2014. gadā, tā ir pārdevis 30 vienības graudu un lopbarības tehnika lauksaimniekiem, lielām saimniecībām, saimniecībām, no Belgorod reģionā.

biofertilizers vozrozhdenieOtzyvy apmēram fertilizer Agromaks sastāv tikai pozitīvs. Produktiem, kas ražoti formas ērtus maisiņus, un saskarē ar augsni pastāvīgi aktīvs. Tas viss apliecina pircēji, kuri ir ļoti apmierināti ar piemērošanas unikālās bioudobreniya.Stalo interesanta kā līdzeklis, kas ietekmē manu dārzu rezultātiem. Patiešām pieaugums tomātiem un kartupeļiem palielinājās. Bio-mēslojums PavlodarStalo interesanta kā līdzeklis, kas ietekmē manu dārzu.Īpaša cena !!!. Noklikšķiniet un redzēt !!!

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *